Log på underskriftrum
Log på Netbank
Søg

Som kunde i Sparekassen Djursland, kan du altid skrive sikkert og direkte til din rådgiver via din net- og mobilbank. Se mere her.
 

find afdeling:
Navn:

Administration

Adresse:

Bredgade 10
8870 Langå 

Mail: mail@spardjurs.dk

Telefon:

8648 6022

Navn:

Auning

Adresse:

Centervej 8 
8963 Auning 

Mail: auning@spardjurs.dk

Telefon:

8648 4766

Navn:

Direktion

Adresse:

Bredgade 10

8870 Langå

Mail: mail@spardjurs.dk

Telefon:

8648 6022

Navn:

Erhverv

Adresse:

Langgade 42, Vivild

8961 Allingåbro 

Mail: erhverv@spardjurs.dk

Telefon:

8648 6022

Navn:

Forretningsudvikling

Adresse:

Langgade 42, Vivild  
8961 Allingåbro 

Mail: mail@spardjurs.dk

Telefon:

8648 6022

Navn:

Grenaa

Adresse:

Sønderport 2 
8500 Grenaa 

Mail: grenaa@spardjurs.dk

Telefon:

8779 7979

Navn:

Hornslet

Adresse:

Tingvej 10A 
8543 Hornslet 

Mail: hornslet@spardjurs.dk

Telefon:

8762 1717

Navn:

Intern Produktion

Adresse:

Hovedgaden 82

8961  Allingåbro

Mail: internproduktion@spardjurs.dk

Telefon:
Navn:

Investering og pension

Adresse:

Langgade 42, Vivild

8961  Allingåbro

Mail: mail@spardjurs.dk

Telefon:
Navn:

Juridisk afdeling

Adresse:

Bredgade 10

8870 Langå

Mail: mail@spardjurs.dk

Telefon:

8646 1322

Navn:

Knebel

Adresse:

Knebel Bygade 21A 
8420 Knebel 

Mail: knebel@spardjurs.dk

Telefon:

8752 1320

Navn:

Kredit

Adresse:

Bredgade 10

8870 Langå

Mail: mail@spardjurs.dk

Telefon:

8648 6022

Navn:

Langå

Adresse:

Bredgade 10

8870 Langå

mail@spardjurs.dk

Telefon:

8646 1322

Navn:

Lystrup

Adresse:

Skæringvej 96, K2

8520  Lystrup

Mail: erhverv@spardjurs.dk

Telefon:

8648 6022

Navn:

Randers

Adresse:

Østervold 25

8900 Randers

randers@spardjurs.dk

Telefon:

8646 7177

Navn:

Regnskab

Adresse:

Bredgade 10

8870 Langå¨

Mail: mail@spardjurs.dk

Telefon:

8646 1322

Navn:

Spardjurs Direkte

Adresse:

Tingvej 10A

8543 Hornslet

hornslet@spardjurs.dk

Telefon:

8762 1717

Få et tilbud